مدیر فروش امیدی 09122399622
هیوندای الکتریک

هیوندای الکتریک

 اگر بخواهیم محصولات را به دسته‌بندی کلی تقسیم می‌کنیم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع کلیدها (اتوماتیک، مینیاتوری، هوایی، حرارتی، محافظ جان)
 • انواع کنتاکتورها
 • بیمتال‌ها (رله حرارتی کنتاکتور)
 • انواع اینورترها در سری‌های مختلف

انواع کلیدهای شرکت هیوندای  در بازار ایران

شرکت هیوندای الکتریک در زمینه ساخت کلیدها با استفاده از فناوری‌های به‌روز و کیفیت عالی، به موفقیت‌های روز افزونی دست پیدا کرده‌است. سوالی که پیش می‌آید این است که چرا کلیدهای هیوندای؟ کلیدهای این شرکت دارای ساختار مدرن با قیمتی مناسب و موجودی بسیار خوب در ایران، مدنظر مشتریان گرامی قرار گرفته‌است.

 • کلید مینیاتوری هیوندای:

  کلید مینیاتوری نوعی کلید حفاظتی است، که وظیفه آن حفاظت در برابر اتصال کوتاه و اضافه جریان می‌باشد.این کلیدها در دسته کلید های فشارضعیف قرارمی‌گیرند و عضو جدانشدنی کنتاکتورها هستند. کلید مینیاتوری هیوندای در دو دسته خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از لحاظ ساختاری کلیدهای مینیاتوری در 4 دسته مینیاتوری، مینیاتوری ترکیبی، خشک و مینی بریکر تقسیم می‌شود.

 • کلیدهای اتوماتیک  شرکت هیوندای الکتریک:

  به دلیل طراحی بهینه، نصب آسان، ساختار منحصر به فرد این مدل از کلیدهای اتوماتیک دارای فروش بسیار خوبی است. سری‌های این کلید اتوماتیک هیوندای دارای  3،2 و 4 پل هستند و در 3 سری غیرقابل تنظیم، قابل تنظیم حرارتی، قابل تنظیم الکترونیکی ارائه می‌شوند.

 • کلید هوایی هیوندای:

  کلید هوایی یا ACB هیوندای دارای مصارف صنعتی و برای کاربردهای دریایی ساخته شده‌است. کلید هوایی هیوندای ، معمولا در آمپراژ بالا می‌باشند. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصان خود به طراحی منحصر به‌ فردی از این کلید رسیده‌اند.

 • کلید حرارتی:

  برای راه‌اندازی الکتروموتورها باید از رله حفاظتی برای قطع کردن سیستم در مواقع جریان بالا استفاده کرد که بهترین آن‌ها کلیدهای حرارتی هستند. همچینن می‌توانند وظیفه بیمتال‌ها که تنظیم رنج جریان است  را بر عهده بگیرند. نکته جالب این است که کلید حرارتی هیوندای قابلیت نصب تیغه‌های کمکی برای اطلاع از قطع و وصل بودن کلید را دارا هستند.

کلیدهای محافظ جان:

کلید محافظ جان ساده قابلیت کافی برای تشخیص اضافه بار واتصال کوتاه را ندارد در نتیجه از کلیدهای ترکیبی محافظ جان (RCBO) استفاده می‌کنند. کلیدهای محافظ جان هیوندای در دو نوع دو پل (تک پل+نول) و چهارپل (سه پل+نول) ساخته می‌شوند.


موردی یافت نشد